ERILAHENDUSED

VALGUSREKLAAM

MAHULISED TÄHED / LOGOD

MAJAJUHID / SILDID

REKLAAM- JA ESITLUSSEINAD

REKLAAMKINGITUSED

TEKSTIILPRINT

MESSILAUAD / TELGID

TOOTEESITLUS

SURFILIPUD / LIPUD

ROLL-UP STANDID

BÄNNERID

BAARID

SEINAGRAAFIKA

KLEEBISED

TRÜKISED

KATALOOGID / MÄRKMIKUD

KLAASIDE MATISTAMINE / KILED

REKLAAM SÕIDUKITEL / KLEEBISED

KODULEHED

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST | KONTAKT

VALGUSREKLAAM | VALGUSLOGOD | VALGUSTÄHED

Valgusreklaam on tõhus viis ettevõtetele või brändidele tähelepanu tõmbamiseks ning oma sõnumi edastamiseks. Siin on mõned levinumad valgusreklaami lahendused:

NEOON SILDID

Neonsildid on klassikaline valgusreklaami lahendus, kus sõnum või brändi nimi on kujundatud painduvate neonvalgustorude abil. Neonsildid pakuvad erksat ja silmatorkavat valgustust ning neid saab kujundada erinevates värvitoonides ja kujundites.

LED-TAHVLID

LED-tahvlid või digitaalsed ekraanid võimaldavad dünaamilist ja interaktiivset reklaami. Need võivad kuvada liikuvat pilti, animatsioone, teksti ja isegi videoid. LED-tahvlid on paindlikud ja võimaldavad reklaami sisu kiiret muutmist vastavalt vajadusele.

VALGUSKASTID

Valguskastid on reklaampaneelid, mille taga on valgusallikas, mis valgustab reklaami esi- või tagakülge. Need pakuvad selget ja eredat valgustust ning neid saab paigaldada nii siseruumides kui ka väljas.

BACKLIT BÄNNERID

Backlit bännerid on bännerid, mille taga on valgustusallikas, mis valgustab bänneri esi- või tagakülge. Need tagavad reklaamisõnumi suure nähtavuse isegi hämarates tingimustes ja öösel.

VALGUSRIBAD JA -LINDID

Valgusribad ja -lindid on paindlikud LED-valgustuse lahendused, mis saab kinnitada erinevatele pindadele. Neid saab kasutada nii siseruumides kui ka väljas ning need võimaldavad luua dünaamilisi ja pilkupüüdvaid valgusmustriga reklaame.

PROJEKTEERITUD REKLAAMVALGUS

 Projekteeritud reklaamvalgustus hõlmab valgusallikate kasutamist, et projitseerida reklaamisõnumit või brändi logo hoonele või maapinnale. See pakub suurt nähtavust ja efektiivsust eriti suuremõõtmelistele reklaamidele.

Need on vaid mõned näited erinevatest valgusreklaami lahendustest. Tegelikult on võimalusi palju rohkem ning valik sõltub reklaami eesmärkidest, asukohast, sihtgrupist ja eelarvest.