ERILAHENDUSED

TEKSTIILPRINT

MAJAJUHID / SILDID

ROLL-UP STANDID

VISIITKAARDID / FLAIERID / POSTRID

VALGUSREKLAAM

SURFILIPUD / LIPUD

TOOTEESITLUS

REKLAAM- JA ESITLUSSEINAD

KATALOOGID / MÄRKMIKUD

MAHULISED TÄHED / LOGOD

BÄNNERID

MESSILAUAD / TELGID

BAARID

REKLAAMKINGITUSED

KLEEBISED

SEINAGRAAFIKA

KLAASIDE MATISTAMINE / KILED

REKLAAM SÕIDUKITEL / KLEEBISED

KODULEHED

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST | KONTAKT

DEKORATIIVKILED KLAASIDELE | KLEEBISED

Dekoratiivkiled klaasidele on mitmekesised ja neid kasutatakse sageli privaatsuse suurendamiseks, disainielemendina või päikesevalguse filtreerimiseks. Siin on mõned levinumad tüübid:

MATTKILE / LIIVAPRITSKILE

See kile loob klaasile pehme, häguse pinna, mis pakub privaatsust, kuid võimaldab siiski valgusel läbi kumada. Mattkilet kasutatakse sageli dušikabiinides, vannitubades ja kontorites.

PEEGELKILE

Peegelkile peegeldab väliskeskkonda, muutes klaasi läbipaistmatuks ja privaatseks. See on sageli kasulik, kui soovitakse piirata sissevaadet hoonesse, näiteks büroohoonetes või autodes. Peegelkile on saadaval erinevates toonides ja intensiivsustes.

VÄRVITUD KILE

See kile lisab klaasile värvilise kihi, mis võib olla ühtlane või kujundatud mustriga. Värvitud kiled võivad olla läbipaistvad või osaliselt läbipaistmatud, olenevalt soovitud efektist. Neid kasutatakse tihti sisekujunduses ja reklaamimaterjalides.

TEKSTUURIGA KILE

Tekstuuriga kiled annavad klaasile erinevaid tekstuure, nagu näiteks krobelised, reljeefsed või graveeritud mustrid. Need kiled võivad simuleerida klaasi lõikamist või lihvimist ning neid kasutatakse tihti akna- või uksekaunistustes.

UV- KAITSEKILE

UV-kaitsekiled filtreerivad päikesekiirgust, vähendades UV-kiirte kahjulikku mõju ja päikesekuumuse sissetungi hoonesse. Need kiled aitavad kaitsta mööblit ja sisekujundust pleekimise eest ning neid kasutatakse sageli suurtes klaaspindades, näiteks kaubanduskeskustes või kontorihoonetes.

TURVAKILE

Turvakile on tugevdatud polümeerikiht, mis kaitseb klaasi purunemise eest ja vähendab purunemise korral klaasikildude ohtu. See on eriti oluline avalikes kohtades, kus võib esineda klaasi purunemise ohtu, näiteks kaubanduskeskustes või spordikeskustes.

Need on vaid mõned näited erinevatest dekoratiivkiledest klaasidele. Igale kilele on omased erinevad omadused ja kasutusalad, ning valik sõltub peamiselt soovitud funktsioonidest ja disainieelistustest.